Безпека магазину

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте наш сайт (далі "Сайт") beat.com.ua (далі "БітКом"). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення "БітКом" може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. "БітКом" не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.

Використання сайту

Сайт "БітКом" дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються "як є" без будь-яких гарантій. "БітКом" не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті, "БітКом" у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті "БітКом" не зобов'язується оновлювати їх. "БітКом" за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1 Справжня оферта, є офіційною пропозицією "Beat.com.ua", далі за текстом - "Продавець", укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом - "Договір", і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця "Beat.com.ua" (далі - "Інтернет-сайт").

1.2 Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, зазначеними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

2.1 У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

* "товар" - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* "Інтернет-магазин" - відповідно до Закону України "Про електронну комерцію", засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.

* "Продавець" - компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* "Покупець" - фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* "Замовлення" - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення та проведенні оплати.

Предмет Договору

3.1 Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, у тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1 Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний у наявності.

4.2 Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3 При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4 За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Післяплатою накладеним платежем

5.1 Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок у гривнях.

5.2 При не надходженні грошових коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1 Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і проводиться видача замовлень.

6.2 Разом із замовленням Покупцеві надаються документи відповідно до законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1 Продавець має право:

 • в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2 Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3 Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

Відповідальність сторін

8.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором і чинним законодавством України.

8.2 Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробці замовлення і доставці товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3 Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі або моральним принципам моральності.

8.4 У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5 Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1 Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті Beat.com.ua.

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3 Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ "Про захист персональних даних".

9.4 Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5 Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію", відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію"

9.6 Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7 Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3 При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Строк дії договору

11.1 Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2 До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3 Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однією зі сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин "Beat.com.ua" на офіційному інтернет-сайті Beat.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет-платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-магазин "Beat.com.ua", розташований на доменному імені [Beat.com.ua], може отримати про Користувача під час використання сайту Інтернет-магазину, програм і продуктів Інтернет-магазину.

Визначення термінів

1.1 У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. "Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)" - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені "Beat.com.ua", які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. "Користувач сайту Інтернет-магазину (далі - Користувач)" - особа, яка має доступ до Сайту за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку і користується Сайтом Інтернет-магазину.

1.1.3 "Cookies" - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і збережений на комп'ютері Користувача, який веб-клієнт або веб-браузер щоразу пересилає веб-серверу в HTTP-запиті під час спроби відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.4 "IP-адреса" - унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудованій за протоколом IP.

Загальні положення

2.1 Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності.

2.2 У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.

2.3 Справжня Політика конфіденційності застосовується тільки до сайту Інтернет-магазину "Beat.com.ua". Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті Інтернет-магазину.

2.4 Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність і повноту персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

Предмет політики конфіденційності

3.1 Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту Інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту при реєстрації на сайті Інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2 Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми або форми замовлення товару на Сайті інтернет-магазину "Beat.com.ua" та включають в себе наступну інформацію:

3.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Користувача;

3.2.2. контактний телефон Користувача;

3.2.3. адресу електронної пошти (e-mail);

3.2.4. адресу доставки Товару;

3.2.5. місце проживання Користувача;

3.2.6. історія покупок Користувача.

3.3 Інтернет-магазин захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи ("піксель"):

IP адреса;

інформація з cookies;

інформація про браузер (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);

час доступу;

адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;

реферер (адреса попередньої сторінки).

3.3.1 Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин сайту Інтернет-магазину, які потребують авторизації.

3.3.2. Інтернет-магазин здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Ця інформація використовується з метою виявлення і вирішення технічних проблем, для контролю законності проведених фінансових платежів.

3.4 Будь-яка інша конфіденційна інформація про Користувача та/або інформація з обмеженим доступом, незастережена вище, підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених у п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.

3.5 Адміністрація сайту збирає іншу конфіденційну інформацію, якщо обов'язок збору такої інформації передбачений чинним законодавством України.

Цілі збору персональної інформації користувача

4.1 Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати з метою:

4.1.1. ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару з "Beat.com.ua"

4.1.2 Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.

4.1.3 Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включно з направленням повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.4 Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

4.1.5 Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

4.1.6 Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.7. Обробки та отримання платежів, оскарження платежу.

4.1.8 Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину.

4.1.9 Надання Користувачеві за його згодою, інформації про оновлення продукції, спеціальні пропозиції, про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.

4.1.10 Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

Способи та строки обробки персональної інформації

5.1 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2 Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину "Beat.com.ua", включаючи доставку Товару.

5.3 Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставі та в порядку, встановленим законодавством України.

5.4 При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

Зобов'язання сторін

6.1 Користувач зобов'язаний:

6.1.1 Надати повну і достовірну інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину.

6.1.2. оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни цієї інформації.

6.2 Адміністрація сайту зобов'язана:

6.2.1 Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики конфіденційності.

6.2.2 Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.

6.2.3 Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

6.2.4 Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

Відповідальність сторін

7.1 Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 5.2., 5.3. і 7.2. цієї Політики Конфіденційності.

7.2 У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо дана конфіденційна інформація:

7.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

7.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

7.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

Вирішення спорів

8.1 До звернення до суду з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту Інтернет-магазину та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

8.2 Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

8.3 При не досягненні угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.4 До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

Додаткові умови

9.1 Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача. При цьому Адміністрація сайту зобов'язується повідомляти Користувача про такі зміни.

9.2 Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Всі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти Адміністрації сайту за допомогою контактів на відповідній сторінці сайту.