Огляд цифрового піаніно Casio CDP-130

Огляд Casio CDP-130 купити в Україні beat.com.ua

Casio CDP-130 - бюджетний представник модельного ряду Compact Digital Piano від Casio. В огляді ми оцінимо дизайн і комплектацію, функціонал, клавіатуру і звучання. У кожному з цих розділів ми відзначимо основні переваги та недоліки.

Дизайн і комплектація

Переваги. Слово compact у назві лінійки моделей натякає, що головним плюсом інструмента має бути компактність. Так і є: розміри дають змогу без проблем брати фортепіано з собою в поїздку. І жодної зайвої ваги: всього 11 кілограмів - носити його по квартирі під силу кожному. Якщо в одній кімнаті ваших музичних талантів не оцінили, ви запросто зможете піти в іншу або взагалі піти на захід сонця.

Крім самого фортепіано, базова комплектація містить педаль сустейн, пюпітр і збірку нот. Особливо радує в цьому списку педаль.

Дизайн Casio CDP-130 купити в Україні beat.com.ua

Цифрове піаніно йде в 2-х варіантах оздоблення: чорний - Casio CDP-130 BK і сріблястий - Casio CDP-130 SR

Недоліки. Якщо вам потрібні дерев'яні ноги, доведеться придбати їх окремо - в комплекті таких немає. Проблему вирішить будь-яка металева X-подібна стійка для синтезатора: вона запросто замінить фірмові ноги Casio, а коштуватиме набагато дешевше.

До моделі CDP-130 не можна підключити блок потрійних педалей - це жирний мінус. І справа вся в поліфонії: на 48 голосах потрійна педаль не зможе показати свої можливості так, як на інструменті зі 128-голосною поліфонією.

Клавіатура

Переваги. У плані зручності виконання музики клавіатура CDP-130 не поступається і дорожчим моделям. Щоб наблизити відчуття до справжнього акустичного фортепіано, тут зробили молоточкову механіку клавіш. А ще тут можна керувати динамічною чутливістю - є три рівні. За бажання її можна вимкнути.

Недоліки. Клавішам не вистачає синтетичного напилення, яке заглушало б пластикові відчуття і не давало б пальцям ковзати під час швидкої гри.

Різкі стрибки і велика техніка виконання виявляють інший недолік клавіш - слабку бічну стійкість, через яку чути сторонні шуми. Але інструмент розрахований на навчання і початковий рівень гри - з простими п'єсами клавіатура впорається без шуму і пилу. А професіонал, якому погана стійкість могла б завадити, все одно не купить фортепіано цієї категорії.

Додатковий функціонал

Переваги. Модель CDP-130 оснастили USB-входом, так що інструмент можна підключати до комп'ютера. Фортепіано можна використовувати як MIDI-клавіатуру з софтом для створення музики завдяки підтримці MIDI-протоколу передачі інформації.

Інструмент обладнали необхідним інтерфейсом і набором основних функцій:

  • роз'єми для приєднання зовнішніх джерел звуку та навушників;
  • п'ять демо-треків;
  • метроном, якому можна задати кількість ударів на такт;
  • п'ять різновидів хоруса;
  • десять різновидів реверберації.

Хорус, реверберація і дев'ять додаткових тембрів - хороші бонуси до стандартних можливостей Grand Piano. Вони допоможуть вам ясніше висловити музичну думку і підлаштувати звук фортепіано під вашу композицію.

Недоліки.  Не вийде стежити за станом обраних налаштувань, тому що немає дисплея і світлодіодної індикації.

Звук

Переваги. На модель Casio CDP-130 поставили вдосконалений сигнальний процесор, який працює на основі AHL - патентованої технології, що відповідає за реалістичний звук акустичних інструментів. У моделі CDP-120 було п'ять тембрів, а в 130-й їх уже десять. Разом із 48-голосною поліфонією це дає змогу використовувати арпеджіо та інші складні класичні прийоми під час натискання састейн-педалі.

Компанія вбудувала в інструмент два цифрові ефекти - реверберацію і хорус, які до того ж піддаються тонкому налаштуванню. Ще ви зможете накладати один на одного два різних тембри.

Фортепіано оснащене парою восьмиватних широкосмугових динаміків, які видають звук без зайвого шуму і неприродних спотворень. Для домашніх умов, під які і створена модель, цих динаміків достатньо.

Недоліки. Обмеження в поліфонії обмежать і вашу свободу в накладанні тембрів.

Семпли тут представлені в стислому вигляді, тому модель не імітує симпатичний струнний резонанс або природні демпферні шуми, але це не заважає їй звучати гідно.

Висновок

Звук Casio CDP-130 купити в Україні beat.com.ua

Модель Casio CDP-130 виробник позиціонує як інструмент початкового рівня - і на цьому рівні він хороший навіть з урахуванням обмеженої функціональності. Тим, хто тільки вчитися грати, таке фортепіано точно підійде і за можливостями, і за ціною. Але навіть якщо ви вже вмієте непогано грати, CDP-130 стане в нагоді як легке, компактне і мобільне цифрове фортепіано зі збалансованим і нормальним для своїх грошей звучанням.

Casio CDP-130 купити Ви можете в нашому інтернет-магазині "БітКом", а наші фахівці будуть раді допомогти Вам з вибором і порадять найбільш підходяще цифрове піаніно.

Автор: Нікітюк Юрій

Передрук матеріалів тільки із зазначенням посилання на beat.com.ua

Переглядів: 8325

Автор: Никитюк Юрий

Дата: Вівторок, 13 Березня 2018

Зверніть увагу на наступні товари:

Цифровое пианино Casio CDP-130 (BK)
Компактное цифровое пианино; Количество клавиш:...
Цифровое пианино Casio CDP-130 (SR)
Компактное цифровое пианино; Количество клавиш:...