• Мікшерний пульт Yamaha MG10X
 • Мікшерний пульт Yamaha MG10X
 • Мікшерний пульт Yamaha MG10X

Мікшерний пульт Yamaha MG10X

Код товара: S-40053
11763 грн.
Есть в наличии

Рассрочка не выходя из дома: 3 х 4001 грн. ?

Доставка по Киеву ?

Самовывоз из офиса: бесплатно

Курьерская доставка: бесплатно

Службами экспресс доставки: бесплатно

Доставка по Украине

Службами экспресс доставки: бесплатно

Оригинальный товар, остерегайтесь подделок

Оплата ?

Терминал Visa/Master Card в офисе

Онлайн Visa/Master Card/Privat 24

Банковский перевод (без НДС)

Контакты ?

(044) 360-57-20, (066) 013-82-94

(096) 943-44-82, (063) 781-20-62

Подробнее

Yamaha MG10X

Компактний мікшерний пульт Yamaha MG10X це високоякісний звук, що забезпечується безпрецендентною якістю Yamaha. Мікшер оснащенний 4 моно входами та 3 стереопарами, 3-х полосним еквалайзером на моно каналах, вбудованним процесором еффектів SPX, мікрофонними преампами Pre та інноваційними компрессорами

Yamaha MG10X купити в Україні beat.com.ua

Компанія Yamaha завжди прагнула надати звукорежисерам максимально чистий сигнал замість додаткової обробки або забарвлення, щоб надати йому "фірмовий" звук, і серія MG не є винятком. Ці мікшерні пульти, що втілюють філософію прозорого звучання, забезпечують рівень чистоти і якості звуку, який не має собі рівних в своєму класі.

Мікрофонні преампи D-Pre

Мікшерні пульти нової серії MG оснащуються високоякісними дискретними передпідсилювачами D-PRE студійного рівня типу Class A, розробленими інженерами Yamaha.

Передпідсилювачі працюють за інверсною схемою Дарлінгтона, що складається з двох транзисторів в послідовному включенні, і забезпечує в підсумку збільшений рівень сигналу при більш низькому імпедансі. Передпідсилювачі D-PRE передають натуральні "жирні" баси і гладкі відкриті верхи з дуже низьким коефіцієнтом спотворень та здатні працювати в надзвичайно широкому діапазоні частот. Це свідчить про здатність передпідсилювача легко "переварити" сигнал від будь-якого джерела без надмірного його "забарвлення", зі збереженням всіх нюансів його оригінальної хвильової форми.

Така "чиста" лінійна звукова платформа заощадить ваш час, витрачений на зайву еквалізацію і обробку ефектами для "лікування" міксу.

Високоякісні операційні підсилювачі

Мікшерні пульти серії MG оснащені новим високоякісним операційним підсилювачем MG01, розробленим спільно з виробником напівпровідникових приладів спеціально для консолей цієї серії.

У той час як більшість операційних підсилювачів орієнтовані на електричний дизайн і ефективність, ми з виробником фокусувалися насамперед на якості звучання.

MG01 має перероблену електричну схему, внутрішні компоненти і комутація були оптимізовані з використанням високоякісної кремнієвої підкладки і мідної проводки для максимальної деталізації звучання.

Фантомне живлення і дискретне пониження чутливості

Пульти серії MG оснащені фантомним живленням та дозволяють в повній мірі насолодитися розширеним частотним діапазоном і високою чутливістю конденсаторних мікрофонів.

Вхідні канали пультів дозволяють підключати джерела як мікрофонного, так і лінійного рівнів. А перемикач PAD знижує чутливість входу для сигналів високого рівня, таке часто трапляється при роботі з підзвученими інструментами під час виступу. Ця функція дозволить уникнути кліпування та спотворень звучання.

Вбудований процесор ефектів SPX

Грамотна обробка ефектами завжди додає міксу лоску і професіоналізму, незалежно від того, чи це музичний матеріал, чи ні. Моделі пультів MG з абревіатурою X/XU оснащуються цифровими мультиефект процесорами Yamaha SPX, що пропонують колекцію з 24-х різноманітних ефектів.

SPX допоможе забарвити ваш мікс, додавши глибини до мовної програми та атмосферності до виступу живої групи. Зокрема якісний "реверб" і затримка розширюють просторові рамки звуку з непідробним реалізмом і натуралізмом.

Компресори

Компресори відіграють визначальну роль практично в будь-якій задачі щодо запису чи звукопідсилення, регулюючи динаміку аудіосигналу. Це допомагає "оживити" гітари, ущільнити басові партії, зробити звучання робочого барабана більш затиснутим, вирівняти по гучності вокал. При цьому, цілі години можуть піти на те, аби змусити ефективно працювати  зовнішні компресори у рековій стійці.

Інноваційні компресори з однією ручкою керування від Yamaha на цей час вже стали індустріальним стандартом. Ці інтелектуальні компресори додають оптимальну компресію для різних вхідних джерел за допомогою всього лише одного регулятора.

Еквалайзери і ФВЧ

У ситуації, коли необхідно точно контролювати всі нюанси звучання, немає нічого кориснішого, ніж точна тонка еквалізація. У пультах серії MG втілений унікальний досвід компанії Yamaha в створенні професійного звукового обладнання. Ці пульти оснащені 3-смуговими еквалайзерами на всіх моно каналах для точного контролю над звуком. А фільтр вищих частот (ФВЧ) дозволяє усунути низькочастотний гул від сцени для отримання більш гладкого і чистого звучання.

Світлодіодна індикація рівнів

Зручна і добре видима індикація рівня дозволяє оперативно відслідковувати рівні сигналів.

Металевий корпус

Консолі MG мають міцні, захищені від ударів сталеві корпуси з порошковим напиленням та забезпечують неперевершений рівень надійності.

Корпус і основна панель виконані в лаконічно окресленому дизайні, а для забезпечення оптимального теплообміну ці пульти мають винесений блок живлення. Це допомагає знизити шуми для аналогових схем і подовжити термін служби компонентів.

Розміщення контрольних ручок керування над поверхнею корпусу гарантує, що будь-який вплив або тиск на ручки не торкнеться плати чи внутрішніх компонентів.

Технічні характеристики Yamaha MG10X:

 • Тип: Аналоговий мікшерний пульт;
 • Аналогові входи: 4 моно (XLR combo), 3 стерео входи (1/4" Jack + RCA);
 • Аналогові виходи: 2 Stereo Out (2 x XLR + 2 x 1/4" TRS Jack), Вихід для навушників (1/4" Jack), Моніторний вихід (1/4" Jack x 2), Aux Send (1/4" Jack);
 • Еквалайзер: Моно канали: 3-смуговий (ВЧ - 10кГц + 15дБ/-15дБ, СЧ - 2500Гц + 15дБ/-15дБ, НЧ - 100Гц + 15дБ/-15дБ). Стерео канали: 2-смуговий (ВЧ - 10кГц + 15дБ/-15дБ, НЧ - 100Гц + 15дБ/-15дБ);
 • Ефекти: DSP процесор SPX (24 програми);
 • Фантомне живлення +48 В;
 • ФВЧ - 80 Гц;
 • Зниження чутливості -26дБ;
 • Вбудований компресор (канали 1-2);
 • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц;
 • Розміри: 244 x 71 x 294 мм;
 • Вага: 2,1 кг;
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування

Відеоогляд Yamaha MG10X:

Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.