Дисконт

Музичний магазин "БітКом" хотів би порадувати активних покупців нашого магазину! Тепер для наших постійних клієнтів доступна дисконтна програма "Купуй повторно зі знижкою 5%".

Дисконт для постійних клієнтів

Якщо Ви придбали у нас товарів на суму 1000 гривень і більше - отримуєте дисконт* на наступні покупки зі знижкою 5%. Для того щоб отримати знижку, під час оформлення покупки Вам потрібно вказати номер свого попереднього замовлення або дату і назву придбаного раніше товару нашому менеджеру або написати це в коментарях до замовлення під час оформлення на сайті.

Дисконт для іменинників

Ви іменинник і хотіли б зробити собі подарунок? Для Вас у нас також є спецпропозиція! Пред'явіть будь-який з документів, який допоможе нам упевнитися, що скоро у Вас День Народження, і отримаєте знижку на придбання собі подарунка** 5% або + 2% до дисконту постійного клієнта!

Дисконт для професійних музикантів

Ми йдемо на зустріч професійним музикантам! Якщо Ви є представником музичної школи, репетиційної бази, студії або музичним репетитором - скажіть про це нашому менеджеру і Ви обов'язково отримаєте знижку*** на придбання музичних товарів у нас. Слідкуйте за новинами нашого магазину, ми намагаємося постійно проводити цікаві акції та розіграші призів!

*знижка не поширюється на акційні позиції
**період в який Ви можете розраховувати на знижку - 7 днів до і 7 днів після Дня Народження
***умови та розмір знижки обговорюються з менеджером