Гарантия

Гарантія

Ми розуміємо, що в наш час на ринку музичних інструментів дуже багато підробок і магазинів "одноденок", в яких ні про яку гарантію або повернення бракованого товару і мови немає.

Товари в музичному магазині "БітКом" мають сертифікати від офіційних торгових марок і підлягають гарантійному обслуговуванню та заміні в разі браку. Ми даємо гарантію тільки від офіційного виробника (або дистриб'ютора в Україні)!

Покупець отримує гарантійний талон разом з товарним чеком та паспорт на товар (якщо це передбачено виробником)

Повернення або обмін товару

За Законом України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2006 р. всі товари придбані в нашому магазині можуть бути повернуті або обміняні при виконанні покупцем всіх умов закону.

Повернення товарів, доставлених кур'єрською службою магазину, здійснюється в таких випадках:

1. Бракований товар. Підлягає поверненню при прийнятті товару і повертається кур'єру на місці.

2. Бракований товар, прийнятий і оплачений покупцем. Заводський брак виявлено після прийняття товару. Повертається покупцем в офіс магазину з подальшою заміною або поверненням вартості.

3. Товар, який відповідає всім вимогам, зазначеним у замовленні покупцем, доставлений вчасно, і оплачений покупцем, але не підійшов з будь-яких інших суб'єктивних причин протягом 14 днів. Підлягає поверненню відповідно до закону про захист прав споживачів за рахунок покупця. Товар, що повертається в цьому випадку, повинен відповідати за всіма критеріями новому товару (ідеальний стан товару, цілісність пакування, повна комплектність поставки та відсутність користування).

УВАГА! За умови настання гарантійного випадку всі витрати на транспортування несправного товару до офісу магазину, а також до м. Києва, за допомогою компаній вантажоперевізників оплачує покупець. У разі відправки неоплаченої посилки з гарантійним товаром, магазин "БітКом" залишає за собою право не передавати несправний товар в сервісний відділ до повної оплати пересилки покупцем.